Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Dzisiaj jest: 20 sierpnia 2019

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
12 sierpień 2019
Spacerując ulicami Łowicza na pewno zauważymy, pięknie ukwiecone skwery. To zasługa pracowników „Park i Ogród” Jarosława Biernata z Miedniewic, którzy na zlecenie ratusza, dbają o tereny zielone w mieście.
Firma odpowiada m.in. za systematyczne strzyżenie trawników, uporządkowanie jezdni i chodników przyległych do terenów zawartych w umowie oraz czterokrotne koszenie trawy, pielęgnację pasów drogowych, obsadzenie i utrzymanie betonowych donic, a także przygotowanie podłoża i obsadzanie rabat kwiatowych.

To co widzimy, to efekt końcowy ich mozolnej i czasami długotrwałej pracy. Warto więc w czasie naszych spacerów, podziwiając te kwietne dzieła sztuki, zatrzymać się i z sympatią pomyśleć o ludziach, tworzących dla nas i dbających o to piękno. Dzięki takim małych rzeczom, żyje nam się w mieście dużo przyjemniej.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2019-08-12 13:53:46)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-08-12 14:06:48)
Liczba odwiedzin: 43
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij