Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz zakres:  
Zdjęcie do aktualności: Sprawdź! Może nagroda czeka właśnie na ciebie?
9 grudzień 2019
W czasie łowickiej Choinki Miejskiej 2019 losowane były numery kuponów, którym przypisane zostały specjalne nagrody, ufundowane przez sponsorów zabawy. Większość nagród nie została odebrana w dniu imprezy! Zachęcamy więc wszystkich do sprawdzenia swoich kuponów i szczęśliwców do odebrania nagród.


Zdjęcie do aktualności: Modernizacja oczyszczalni ścieków w Łowiczu – ...
5 grudzień 2019
Dziś, 5 grudnia 2019 r. Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński podpisał z Jerzym Pietrzakiem prezesem firmy Fambud ze Skierniewic, umowę na rozbudowę i przebudowę oczyszczalni ścieków. Będzie to jedna z największych dotychczasowych inwestycji pod względem wartości w historii miasta i podzielona zostanie na II etapy.


Zdjęcie do aktualności: Warto się pospieszyć!
5 grudzień 2019
Przypominamy, że jeszcze tylko przez dwa dni , do 7 grudnia 2019 r. (sobota) do godz. 23:59, można oddawać swoje glosy na propozycje zgłoszone do Łowickiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok.


Zdjęcie do aktualności: Można jeszcze kupić bilety na Choinkę Miejska ...
4 grudzień 2019
Informujemy, że jest można jeszcze kupić bilety na „Choinkę Miejską”, która zorganizowana zostanie, 6 grudnia 2019 r. na Starym Rynku w Łowiczu. Bilety sprzedawane są w Łowickim Ośrodku Kultury, w godz. 16:00 – 20:00 w kasie kina Feniks. Cena biletu 8 zł


Zdjęcie do aktualności: Komunikat
4 grudzień 2019
Urząd Miejski w Łowiczu i Łowicki Ośrodek Kultury informują, że w związku z organizacją Choinki Miejskiej 2019, która odbędzie się, 6 grudnia 2019 r. na Starym Rynku w Łowiczu, nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.


Zdjęcie do aktualności: Po owoce i warzywa pod futurystyczną wiatę
2 grudzień 2019
Prowadzony jest już handel pod nowopowstałą wiatą handlową na miejskim targowisku. Wygląda ona bardzo futurystycznie i nie sposób jej przeoczyć. Czy spełni ona oczekiwania handlujących i robiących w tym miejscu zakupy? O tym przekonamy się w najbliższej przyszłości.


Zdjęcie do aktualności: Otwarcie hali produkcyjnej w Zakładzie Karnym w ...
2 grudzień 2019
Na terenie Zakładu Karnego w Łowiczu została otwarta hala produkcyjna o powierzchni 800 m2. Powstała ona dzięki realizacji przez Służbę Więzienną programu pn. „Praca dla więźniów” w okręgu łódzkim, którego celem jest wspieranie szeroko rozumianej readaptacji społecznej osób przebywających w zakładach karnych i aresztach śledczych, a w szczególności ich aktywizacji zawodowej i ogólnie pojętej resocjalizacji.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2015-11-12 11:26:48)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-12-09 14:33:01)
Liczba odwiedzin: 109320
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij